Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowlany - Operator koparki

HK International Consulting

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy realizacji projektów budowy sieci światłowodowej

Nasze wymagania

  • Pracownik budowlany

  • Doświadczenie w pracach ziemnych

  • Doświadczenie przy budowie sieci FTTx

  • Doświadczenie w budowie sieci woda-kan-gaz

  • Pełna dyspozycyjność do pracy w Niemczech

Mile widziane

  • Uprawnienia jako operator koparki 3-6,5T + prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Nocleg

  • Miesięczne rozliczenie

  • Ubranie robocze

  • Nowy sprzęt do pracy

  • Ciągłość zatrudnienia

HK International Consulting (hk-international-consulting.com)) jest firmą z branży doradczej, która w ramach usługi HR dostarcza wykwalifikowanych pracowników do realizacji projektów na rynku niemieckim. Obecnie poszukujemy pracowników budowlanych do realizacji projektów budowy sieci światłowodowej.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowany powyższym stanowiskiem, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV) wraz z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy.