Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowlany - prace wykończeniowe

INTERSOL RADOSŁAW STASIAK

4 0008 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Firma poszukuje pracowników do prac remontowych na terenie Łodzi.

  • Zakres obowiązków wchodzą prace wykończeniowe takie jak:

  • montaż ścianek G-K

  • gipsowanie

  • malowanie

  • prace glazurnicze

  • sufity podwieszane

  • montaż drzwi

  • montaż paneli

  • i inne

Nasze wymagania

  • Poszukujemy pracowników doświadczonych, samodzielnie wykonujących powierzone zadania do realizacji.

To oferujemy

  • Praca całoroczna w pełnym wymiarze godzin. Od poniedziałku do piątku.

  • Zapewniamy atrakcyjne warunki pracy.

  • Zgrane zespoły oraz brygady.

  • Bardzo dobrej jakości sprzęt do wykonania zakresu prac.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • System premiowania.

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

O nas

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz na terenie Łodzi. Remonty powierzchni mieszkalnych oraz biurowych.