Ta oferta pracy jest nieaktualna od 623 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik budowlany robót surowych i wykończeniowych

  • Islandia
  • Pracownik fizyczny
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347

    Reykjavík, Islandia

    Zakres obowiązków:

    • umiejętność wstawiania okien,
    • pomiar i cięcie drewna, plastiku, włókna szklanego, płyt kartonowo - gipsowych,
    • konstrukcja belek stropowych,
    • umiejętność zbudowania domu od podstaw do wykończenia

    Wymagania:

    • znajomość rysunku technicznego i planów budowlanych
    • mile widziane wykształcenie budowlane,
    • co najmniej 5-letnie doświadczenie,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na warunkach islandzkich,
    • możliwość wyrobienia nadgodzin,
    • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, z pełnym wyposażeniem,
    • odzież roboczą
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"