Pracownik Budowlany

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.04.2019
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 15.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PORR S.A. to międzynarodowa grupa budowlana o 150 letniej tradycji. Koncern zainicjował swoją działalność w Polsce na początku lat 80. XX wieku. Zasadniczymi obszarami kompetencyjnymi PORR S.A. są budownictwo infrastrukturalne, kubaturowe i kolejowe, a także segment budownictwa inżynieryjnego, energetycznego oraz hydrotechnicznego. PORR S.A. jest wykonawcą wielu spektakularnych projektów na terenie całego kraju, jak np. remontu Mostu Łazienkowskiego w Warszawie, Mostu Tadeusza Mazowieckiego w Rzeszowie, odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy- S2, hotelu InterContinental czy budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

    Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
    (cieśla szalunkowy, murarz, betoniarz)
    Miejsce pracy: Projekty realizowane na terenie Niemiec

    Opis stanowiska:

    • Praca przy montażu szalunków PERI, DOKA
    • Betonowanie ław fundamentowych, ścian i stropów
    • Wykonywanie robót murarskich
    • Oddelegowanie do Niemiec

    Wymagania:

    • Wysoka kultura BHP
    • Zaangażowanie w realizację codziennych zadań
    • Umiejętność pracy w grupie i gotowość do udzielania wsparcia kolegom z zespołu
    • Wykształcenie zawodowe budowlane lub udokumentowane doświadczenie w zawodach cieśla/ murarz/ betoniarz
    • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Umiejętność posługiwania się piłą tarczową/ młotem pneumatycznym/ wibratorem do betonu
    • Mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi żurawi wieżowych/ładowarek/koparek/ wózków widłowych Manitou/Merlo
    • Mile widziane posiadanie certyfikatu ze szkolenia z udzielania pierwszej pomocy

    OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość awansu zawodowego (dotyczy osób znających język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym, gotowych do pełnienia funkcji kierujących pracownikami (brygadzista, majster).
    • Uczestnictwo w PORR Akademii Majstra (cykl szkoleń rozwojowych z nowoczesnych technik budowlanych i z kierowania pracownikami (dotyczy brygadzistów i majstrów)).
    • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych oraz opiekę medyczną
    • Miejsce pracy: Projekty realizowane na terenie Niemiec
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk Aplikuj Teraz znajdujący się pod ogłoszeniem, z wpisaną nazwą stanowiska w tytule wiadomości.

    Klikając przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez PORR S.A., z siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie jako administratora Twoich danych osobowych, zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PORR S.A. z  siedzibą przy ul. Hołubcowej 123, w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez PORR S.A”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] . Powyższe cofnięcie zgody będzie równoznaczne z zakończeniem Twego udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.