Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Budowlany

BS Construction Sp. z o.o.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prace ogólnobudowlane i wykończeniowe na budowach w Szwecji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie

  • Dobra organizacja, motywacja do pracy oraz rzetelność w wykonywanej pracy

  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w wyznaczonym terminie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie na poziomie 213 SEK za godzinę

  • Pracę w zespole wykwalifikowanych specjalistów

  • Rozwój osobisty i zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wszystko czego potrzebujesz, aby realizować nowe zadania

O nas

BS CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Działamy w branży budowlanej od 2005 roku w Polsce i Skandynawii. Dysponujemy dużym potencjałem wykonawczym w zakresie robót budowlanych. Posiadamy własne zaplecze techniczne i sprzętowe. Specjalizujemy się głównie w:

- Montażu ścian gipsowo- kartonowych

- Wykończeniach wnętrz

- Montażu ścian warstwowych oraz wykonanie kompleksowe hal produkcyjnych i magazynowych

- Montażu konstrukcji stalowych i aluminiowych

- Elewacjach wentylowanych (systemowych) oraz tradycyjnych

- Fasadach Murowanych z klinkieru i cegły ręcznie formowanej

- Generalnym wykonawstwie obiektów budowlanych: biura, magazyny, hale produkcyjne.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ) klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt telefoniczny:

w godzinach 08:00 – 15:00 pod numerem telefonu: 41/ 333 50 32

po godzinie 15:00 po numerami: +48 661 967 255 lub +48 661 967 257

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.