Oferta pracy

Pracownik budowlany – Technik/Konserwator

Moderna Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów serwisowych, usuwanie awarii i usterek, wykonywanie prac remontowo – naprawczych

  • nadzór nad infrastrukturą techniczną obiektów

  • udział w przygotowaniu lokali do przekazania Klientom w tym: wykonywanie czynności przygotowawczych, sprawdzających i porządkowych i sprawdzających

  • udział w przeglądach gwarancyjnych i serwisowych wynikających z udzielonych gwarancji

  • wykonywanie zleconych prac gwarancyjnych i serwisowych

  • weryfikacja usterek zgłaszanych przez klientów

Nasze wymagania

  • znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych

  • umiejętności organizacyjnych,

  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków.

  • umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoka kultura osobista

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, asertywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość

  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na budowie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding Sp. z o.o.

Moderna Holding sp. z o. o. - deweloper z wieloletnim doświadczeniem, tworzącym ponadczasowe, luksusowe nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów,

w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją nowych inwestycji,

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Pracownik budowlany – Technik/Konserwator.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba Firmy:

  • ul. Świętojańska 45, Gdynia