Ta oferta pracy jest nieaktualna od 536 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik budowlany

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IAQ Engineering Poland Sp. z o.o.

    IAQ Engineering Poland jest jednym z oddziałów malezyjskiej grupy TopTrans Engineering która specjalizuje się we wdrażaniu technologii Clean Room. Jako oddział IAQ w Polsce jesteśmy jednym z liderów na rynku ogólnopolskim w dostarczaniu pełnej gamy rozwiązań dla pomieszczeń Clean Room. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług począwszy od projektowania, konstrukcji i utrzymania pomieszczeń Clean Room jak i dostarczanie gotowych produktów, których główne zastosowanie sprawdza się w pomieszczeniach Clean Room tzn. „strefach czystych”. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w takich gałęziach przemysłu jak: półprzewodniki, elektronika, elektrotechnika, przemysł farmaceutyczny, biotechnologia, placówki opieki zdrowotnej, szpitale, laboratoria.

    Miejsce pracy: Toruń
    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w fabryce półprzewodników we Francji. Prace związane z budową i restrukturyzacją istniejących zakładów polegające na modernizacji pomieszczeń i zaadaptowania dla wyższych wymagań produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie min. 2-letnie w pracach budowlanych.
    • Znajomość branży budowlanej z zakresu mechaniki, instalacji sanitarnych, wentylacji i hydrauliki.
    • Wykształcenie zawodowe/ techniczne kierunkowe.
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie przy projektach realizowanych poza granicami Polski, zatrudnienie bezpośrednio przez oddział firmy we Francji
    • Umowę o pracę na okres 4-6 miesięcy z możliwością przedłużenia
    • Wynagrodzenie 1500-1600 EUR/netto za 40 godz. pracy tygodniowo
    • Zakwaterowanie oraz transport na miejscu pracy.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy w zgranym i doświadczonym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.