Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowlany - Wykończenia wnętrz

Mein Personal Sp. z o.o.

8 00012 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Praca polega na wykańczaniu wnętrz - Malowanie/Szpachlowanie i/lub Tapetowanie.

Nasze wymagania

Wymagania:

doświadczenie zawodowe o kierunku Malarz/Tapeciarz/Wykończenia wnętrz

komunikacja w języku niemieckim - mile widziana

gotowość do pracy za granicą

umiejętność pracy w zespole

samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac

staranność, dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

Co oferujemy:

wysokie zarobki

ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy

służbowy samochód

darmowe mieszkanie

wsparcie przy dopełnianiu formalności i organizacji wyjazdu

możliwość nadgodzin

O nas

Mein Personal poszukuje od zaraz fachowców w zakresie wykończenia wnętrz do pracy w Niemczech. Nasza firma jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 21167.