Logo Pracuj.pl

Pracownik budowlany

FORBUILD S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na obiektach budowlanych przy montażu systemów uszczelnień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na budowie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Szkolenie i wdrożenie,
  • Pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Transport do i z miejsca pracy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny obiad w ciągu dnia roboczego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • pikniki rodzinne
  • nagrody świąteczne

FORBUILD S.A., jako jedno z wiodących przedsiębiorstw branży budowlanej koncentrujemy się na najlepszych technologiach i trwałych, systemowych rozwiązaniach dla budownictwa.

Największy nacisk kładziemy przy tym na doskonałą jakość oraz wysokie wymogi, które muszą spełnić nasze produkty oraz sprzęt. Tak samo ważny jest dla nas fakt, by usługi wykonywane przez nas były na najwyższym poziomie.

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w zespole profesjonalistów – zgłoś się do nas!

www.forbuild.eu

Pracownik budowlany, zachodniopomorskie