Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik budowy

S&I Poland Sp. z o.o.

Irysowa 1

Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie na budowie prac wysokiego ryzyka (na zewnątrz/wewnątrz): prace przeciwpożarowe, prace na wysokości

  • patrolowanie budowy oraz składanie pisemnych raportów patrolowych

  • raportowanie zagrożeń oraz wdrażanie działań naprawczych w celu wyeliminowania niebezpiecznych zachowań i sytuacji na budowie

  • ścisła współpraca z działem BHP w celu zminimalizowania ryzyka

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy na dużej budowie przemysłowej (mile widziane)

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych/weekendowych

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • pracę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny

Firma S&I Poland zajmuje się wznoszeniem budynków oraz hal produkcyjnych na terenie Polski. Jest prężnie rozwijającą się firmą zatrudniającą coraz więcej pracowników. Realizuje projekty na całym świecie, przeważnie dla firmy LG. S&I Poland jest firmą świadczącą kompleksową obsługę klienta. W 2002 roku firma LG Electronics została oddzielona do LG Retail. W 2019 roku nazwa firmy została zmieniona na S&I Poland, a działalność firmy została poszerzona o zarządzanie budynkami/nieruchomościami, budownictwo, wypoczynek, a S&I Poland rośnie z każdym rokiem.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą aplikacji on-line. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie chcemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.