Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik/ca Biura Przepustek

CRIST S.A.

CRIST S.A.

Czechosłowacka 3

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna obsługa biura przepustek w godzinach 6-14,

  • Wydawanie przepustek (jednorazowych, stałych, samochodowych)

  • Współpraca z firmami podwykonawczymi,

  • Nadzór nad dokumentacją,

  • Przyjmowanie przesyłek kurierskich

  • Archiwizowanie dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

To oferujemy

  • współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju;

  • pracę w młodym zespole;

  • dobrą lokalizację miejsca pracy (10 min. od stacji SKM);

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

CRIST S.A.

CRIST S.A. jest jedną z największych firm w branży stoczniowej. W ostatnich latach spółka z powodzeniem realizuje kolejne, coraz bardziej zaawansowane technologicznie projekty, przez co jest stawiana na równi z najlepszymi stoczniami w Europie. Dzięki międzynarodowej współpracy ze stoczniami oraz armatorami, spółka doskonale orientuje się w potrzebach rynku, stąd jej wyraźny zwrot w kierunku technologii off-shore, która na dzień dzisiejszy jest domeną firmy. CRIST jest połączeniem wieloletniego doświadczenia, kunsztu inżynierskiego oraz innowacyjności – poczynając od produkcji aż po kadrę menedżerską.

Przewiń do profilu firmy