Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik/ca magazynu

LUPA Personal GmbH & Co.KGO firmie

  • Niemcy - Buggingen/Eschwege, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto: „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!
Pracownik/ca magazynuNumer ref.: PAK/DE/2020
Zakres obowiązków:
  • proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych
Wymagania:
  • osoby przebywające wyłącznie na terenie Niemiec
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • niewymagane doświadczenie na w/w stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • dbałość o estetykę wykonywanej pracy
  • dyspozycyjność na dłuższy pobyt
Oferujemy:
  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • stawka godzinowa 10,15 euro brutto + 20,00 euro netto diety dziennej
  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne