Oferta pracy

Pracownik/ca magazynu/Operator wózka widłowego

Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.O firmie

  • Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni)

    Błonie-Wieś (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie wózkiem widłowym, ładowanie i rozładowywanie towarów, przemieszczanie towaru w magazynie, realizowanie bieżących zadań związanych z pracą magazynu,

  • Operacyjna oraz systemowa praca w programach klasy WMS z wykorzystaniem terminali mobilnych,

  • Wystawianie dokumentów magazynowych związanych z prawidłowym przebiegiem procesu logistycznego,

  • Dbanie o obieg stosownych dokumentów związanych z podejmowanymi czynnościami,

  • Przyjmowanie do i wydawanie z magazynu towarów,

  • Kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanych i wydawanych towarów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka wraz z uprawnieniami UDT ( mile widziane)

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, ( warunek konieczny )

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej, Gotowość do pracy zmianowej,

  • Przestrzeganie wdrożonych w firmie procedur jakościowych (HACCP, IFS)

  • Odpowiedzialność w wykonywaniu zleconych zadań,

  • Chęć zwiększania swoich kompetencji, otwartość,

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawy umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Grafik pracy umożliwiający około 15 dni pracy w miesiącu

  • Brak ciężkiej kompletacji

  • Możliwość rozwoju w strukturach grupy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Szkolenia, możliwość zdobycia uprawnień UDT

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • grupowe, dofinansowanie karty Multisport

  • bony świąteczne

  • karta na posiłki

  • vouchery kino/teatr

Green Factory Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Green Factory Logistics jest operatorem logistycznym specjalizującym się w magazynowaniu i transporcie produktów spożywczych w temperaturach kontrolowanych, w różnym zakresie od 0 do 15 st C. Firma posiada trzy centra dystrybucyjne zlokalizowane w Błoniu, Niepruszewie i Sosnowcu o łącznej powierzchni magazynowej 25 000 m2. Dostawy drobnicowo-paletowe i całopaletowe realizowane są 7 dni w tygodniu z nadzorem 24 godzinnym. Usługi dostaw świadczone są w oparciu o zasoby taboru 250 naczep chłodniczych wyposażonych w urządzenia mobilne posiadające rozwinięte systemy telematyczne umożliwiające pełną kontrolę śledzenia ładunku oraz przekazywanie wartości rejestrowych do systemu TMS a także kontrolę temperatury przewożonego ładunku z poziomu komputera on line. Green Factory Logistics działa zgodnie z certyfikatami IFS, FRC oraz BIO oraz polityką odpowiedzialnego rozwoju. Obecnie firma zatrudnia 150 pracowników.

Przewiń do profilu firmy