Logo Pracuj.pl

Pracownik/-ca produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Poszukujesz pracy? Lider w produkcji elementów automotive firma Magna poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Aplikuj już teraz!

Twój zakres obowiązków

  • prace manualne z niewielkim komponentem
  • montaż półproduktów i produktów na linii produkcyjnej
  • realizacja planów produkcyjnych z zapewnieniem wymaganego poziomu jakościowego produkowanych detali
  • składanie i segregowanie komponentów motoryzacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie mile widziane, ale nie jest ono wymagane

Pracodawca oferuje

  • praca w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
  • dofinansowany dojazd pracowniczy (z takich lokalizacji jak Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Łazy)
  • bogaty system premiowy (karta MulitSport, premia miesięczna jakościowa, premia świąteczna, wakacyjna)
  • umowa o pracę (wszystkie składki opłacane)
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Aktualne oferty pracodawcy
/583/04/2022/RG

Pracownik/-ca produkcji, Dąbrowa Górnicza