Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Call Center

BMW M-CARS

BMW M-CARS

Josepha Conrada 20

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • badanie jakości obsługi,

  • budowanie relacji z Klientami,

  • zaproszenia na wizyty serwisowe,

  • informacje o nowych produktach,

  • weryfikacja zapytań Klientów z formularzy internetowych,

  • kontakty z Klientami w celu aktualizacji informacji w bazie danych,

  • telefoniczna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób, które będą potrafiły w pozytywny i optymistyczny sposób prowadzić kontakty telefoniczne i mailowe z Klientami naszej firmy.

Do realizacji zadań na tym stanowisku potrzebna jest wysoka kultura osobista, swoboda w kontaktach oraz dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • komunikatywność oraz dobra dykcja,

  • wysoka kultura osobista,

  • motywacja do pracy,

  • zaangażowanie i pracowitość,

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, poczta elektroniczna).

To oferujemy

Możliwości rozwoju zawodowego w firmie i marce o ugruntowanej pozycji rynkowej. Pracę w młodym, optymistycznym zespole pasjonatów motoryzacji z perspektywami rozwoju w kierunku sprzedaży lub administracji sprzedaży.