Oferta pracy

Pracownik Call Center

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z Klientami firmy;

  • Umawianie spotkań z Klientami;

  • Obsługa projektu biznesowego;

  • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych;

  • Badanie potrzeb Klientów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach biznesowych ( min. 6 miesięcy - Sprzedaż lub Call Center);

  • Pełna dyspozycyjność - 9:00 - 17:00 - 40 godz./tydzień

  • Dobra dykcja, wyraźna wymowa;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietów Microsoft Office;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność swobodnej rozmowy z klientami biznesowymi;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z Klientami;

To oferujemy

  • Możliwość pracy całkowicie zdalnej;

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia;

  • Mile widziani Studenci - w pełnym wymiarze godzin;

  • Wynagrodzenie w wysokości 20 zł/h brutto;

  • Możliwość uzyskania do 25 % premii;

  • Po okresie próbnym pakiet dodatkowych benefitów;

  • Wolne weekendy;

  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej w grupie LUXMED;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie w PZU.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej