Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik call center

IN-Software Polska Sp. z o.o.

Ziębicka 25

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne umawianie terminów spotkań dla konsultantów ds. oprogramowania

Nasze wymagania

  • wysokich zdolności komunikacyjnych

  • miłego głosu i poprawnej dykcji

  • samodzielności i zaangażowania

  • podstawowej znajomości obsługi komputera

  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy

  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i niemieckiego oraz aktywności sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Firma IN-Software od 30 lat jest producentem oprogramowania do kompleksowej obsługi firm usługowo-budowlanych i produkcyjnych, które jest codziennie używane przez tysiące użytkowników w Polsce, Austrii i Niemczech. Możemy pochwalić się produktami, które są oceniane, jako najbardziej stabilne i przyjazne użytkownikom w swojej kategorii.

Przewiń do profilu firmy