Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Centrum Kongresowego

TARGI KIELCE S.A.

  • Zakładowa 1, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zakładowa 1

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i obsługa wydarzeń w Centrum Kongresowym;

  • Organizacja przy współpracy z menadżerami projektów: konferencji, seminariów odbywających się w ramach poszczególnych Targów oraz organizacja imprez towarzyszących;

  • Prowadzenie spraw związanych z organizacją bankietów, poczęstunków, bufetów sprzedażowych, przerw kawowych oraz Ogólnie rozumianą obsługą cateringową;

  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami z tytułu zabezpieczenia zamawianych usług;

  • Organizacja, przy współpracy z menadżerami projektów (targów, konferencji, seminariów imprez towarzyszących konferencjom) obsługi w zakresie cateringu i przerw kawowych;

  • Współpraca przy realizacji wydarzeń i obsługi z innymi Zespołami Targów Kielce przy bieżącej działalności;

Nasze wymagania

  • Preferowana znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny

  • Prawo jazdy kat. B

  • Punktualność

  • Wysoka kultura osobista

  • Komunikatywność

  • Uczciwość

  • Gotowość do wykonywania pracy w równoważnym systemie pracy

To oferujemy

  • Pracę u jednego z liderów branży o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie aplikacji wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Targi Kielce S.A. to firma z blisko 30 letnią tradycją, specjalizująca się w kompleksowej organizacji imprez wystawienniczych oraz konferencyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy