Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Centrum Monitorowania Obiektów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie do zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

    Zakres obowiązków:

    • telefoniczna i elektroniczna obsługa klienta
    • zapewnienie właściwej komunikacji z innymi działami w firmie
    • obsługa programów operacyjnych w tym programów do monitoringu wizyjnego

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    • dobra znajomość obsługi komputera
    • niekaralność
    • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • dodatkowym atutem znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Wymagania osobowościowe:

    • duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i systematyczność
    • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
    • umiejętność pracy w dużym zespole
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • odpowiedzialność, terminowość, dokładność i uczciwość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy – w tym możliwość udziału w kursie na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
    • wsparcie techniczne i merytoryczne
    • ubezpieczenie od NNW
    • pakiet sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie klauzuli:
    "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."
    „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.