Pracownik Centrum Monitorowania Obiektów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-10-25
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-11-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

    Obecnie do zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

    Zakres obowiązków:

    • telefoniczna i elektroniczna obsługa klienta
    • zapewnienie właściwej komunikacji z innymi działami w firmie
    • obsługa programów operacyjnych w tym programów do monitoringu wizyjnego

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    • dobra znajomość obsługi komputera
    • niekaralność
    • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • dodatkowym atutem znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Wymagania osobowościowe:

    • duże zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków i systematyczność
    • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
    • umiejętność pracy w dużym zespole
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • odpowiedzialność, terminowość, dokładność i uczciwość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy – w tym możliwość udziału w kursie na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
    • wsparcie techniczne i merytoryczne
    • ubezpieczenie od NNW
    • pakiet sportowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie klauzuli:
    "Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji realizowanym przez Securitas Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cybernetyki 21."
    „Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Securitas Polska (ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.