Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik/czka magazynowy/a - asortyment medyczny

PRAN Sp. z o.o.

  • Leiden , Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

W miejscowości Leiden jest magazyn skąd dystrybuowane są tabletki, środki, pastylki oraz różne specyfiki na dużą skalę. Właśnie z tego miejsca leki wysyłane są do małych aptek oraz osób prywatnych. Tak wiele się dzieję, dlatego firma potrzebuję pracowników produkcyjnych. Praca odbywa się na 3zmiany, w godzinach:

I zmiana 8:00 - 17:00

II zmiana 11:30 - 20:15

III zmiana 14:30 - 23:00

Twój zakres obowiązków

  • pakować i sortować produkty

  • uzupełniać braki na magazynie

  • przygotowywać zamówienia do wysyłki

  • kontrolować jakość i poprawność działań

Wymagania pracodawcy

  • znajomość j. angielskiego (poziom B2)

  • otwartość na pracę w systemie zmianowym

  • dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie: 11,46€/h brutto + 1,15€/h = 12,61€/h brutto

  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

  • umowę na warunkach holenderskich

  • ubezpieczenie firmowe

  • opiekę koordynatorów

Informacje dodatkowe

*oferta pracy tymczasowej

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy