Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik d.s. administracyjnych i nieruchomości

DOMARO firmie

  • Strzeszyńska 35/37
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DOMAR

Strzeszyńska 35/37

Poznań

Poznański DOMAR S.A to nowoczesne i dynamiczne przedsiębiorstwo handlowo usługowe.

Jego historia to 65 lat doświadczenia w sprzedaży oraz w zarządzaniu nieruchomościami

Opis stanowiska

  • Współpraca z  najemcami firmy w zakresie: waloryzacji i aneksowania umów najmu, korespondencji z najemcami, rozliczania i kontroli oraz analizie kosztów najmu, fakturowania, monitowania płatności, przygotowania ogłoszeń o wynajmie oraz prezentacja lokali do wynajmu typu: biuro, magazyn, plac, bieżące prace z związane z obsługą wynajmu (np. zabezpieczenie ochrony,  kontrola porządków w biurowcu lub w magazynach, organizacja prac związanych z awariami, drobnymi remontami, przeglądami wymaganych prawem budowlanym,  współpraca z wykonawcami tych prac itp);
  • Przygotowanie deklaracji w sprawie podatku od nieruchomości oraz ankiet do GUS i innych urzędów, współpraca z Urzędami administracyjnymi
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego związanych z obsługą nieruchomości.
  • Czuwanie nad terminami: z zakresu szkoleń BHP, medycyny pracy, uprawnień, ryzyka zawodowego, instrukcji pożarowych itp.
  • Inwentaryzacja przedmiotów drobnych.
  • Dbałość o dokumenty związane z powyższymi zadaniami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • podstawowa znajomość Excela,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, wielozadaniowość, terminowość, dobra organizacja,
  • wysoka rzetelność, skrupulatność oraz pedantyczność w dokumentowaniu i porządkowaniu podejmowanych prac,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w wymiarze - cały etat
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne