Oferta pracy

Pracownik Demontażu i Montażu

Knorr-Bremse

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja serwisu urządzeń KB w centrum serwisowym polegającego na diagnostyce urządzeń, demontażu, montażu i testach realizowanych zgodnie z dokumentacją KB.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne, preferowane średnie techniczne,

  • doświadczenie w produkcji lub serwisie urządzeń technicznych,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość MS Offfice,

  • mile widziane uprawnienia SEP,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szerokie możliwości szkoleń,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,

  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe),

  • dodatkowe premie i nagrody,

  • od stycznia 2023 relokacja do nowego i nowoczesnego zakładu w Rzeszowie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego z dopiskiem w temacie „Serwisant LCS”.