Oferta pracy

Pracownik Departamentu Rozliczeń

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Domaniewska 41

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prace w systemach wewnętrznych Towarzystwa

  • Księgowanie wpłat do dokumentów zarejestrowanych w systemie

  • Wyjaśnianie rozbieżności powstałych podczas identyfikacji wpłat

  • Współpraca z pozostałymi Departamentami Towarzystwa w zakresie wyjaśniania rozbieżności

  • Dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz Departamentu

  • Inne prace biurowe wynikające z zakresu działań Departamentu Rozliczeń

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel

  • Sumienna realizacja powierzonych obowiązków

  • Konsekwentne dążenie do osiągania wyznaczonych celów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej

  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Przewiń do profilu firmy