Logo Pracuj.pl

Pracownik Departamentu Rozliczeń

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń WzajemnychO firmie

TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Domaniewska 41

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prace w systemach wewnętrznych Towarzystwa
  • Księgowanie wpłat do dokumentów zarejestrowanych w systemie
  • Wyjaśnianie rozbieżności powstałych podczas identyfikacji wpłat
  • Współpraca z pozostałymi Departamentami Towarzystwa w zakresie wyjaśniania rozbieżności
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji i dokumentów wewnątrz Departamentu
  • Inne prace biurowe wynikające z zakresu działań Departamentu Rozliczeń

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
  • Sumienna realizacja powierzonych obowiązków
  • Konsekwentne dążenie do osiągania wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Udział w szkoleniach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji ubezpieczeniowej
  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Dobra praca? Jest TUZ, tuż. W takiej firmie jeszcze nie pracowałeś. Bo drugiej takiej nie ma. Żadna inna firma w historii ubezpieczeń w Polsce nie zmieniła się tak bardzo i tak korzystnie jak TUZ. Efekty? Rynek ubezpieczeń zmalał, a TUZ urósł. Do tego dostał nagrodę z KNF za mediacje, czyli szczególnie przychylne traktowanie Klientów. „Bądź uczciwy jak TUZ” – to tytuł z „Gazety Ubezpieczeniowej” i nasze motto. Nasze, czyli firmy, której prezes został uznany Menedżerem Roku 2019. „O TUZ to się mówi” – zauważa prasa. A teraz poszukaj drugiej takiej firmy albo zgłoś się do nas, oTUZ to!

Pracownik Departamentu Rozliczeń, Domaniewska 41, Mokotów, Warszawa