Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do biura podróży

AGS FINANCE GROUP SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w biurze podróży lub w sprzedaży

  • znajomość geografii

  • mila aparycja , pozytywne nastawienie do ludzi

  • chęć rozwoju i poznawania świata

To oferujemy

  • prace w ciekawym zespole

  • stabilne wynagrodzenie na etat plus prowizja

  • pakiet medyczny

  • zwiedzanie świata i bazy hotelowej

BIURO Podróży wakacyjny Świat AGS TRAVEL Doradcy Turystyczni – GRUPA AGS /UBEZPIECZENIA, NIERUCHOMOSCI,BIURO PODRÓŻY/

Od wielu lat działamy jako Biuro Podrózy AGS TRAVEL WAKACYJNY SWIAT

Mamy w ofercie wszystkich największych Touroperatorow : ITAKA ,RAINBOW ,GRECOS,CORAL TRAVEL, OREX, NEKERA ,EXIM,ALMATUR

Sprzedajemy wycieczki zagraniczne all inclusive na cały świat, jak również kolonie i bilety lotnicze. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby do sprzedaży wycieczek i biletów lotniczych i obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje