Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji

CLEANROOMO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Czyszczenie systemów wentylacyjnych

  • Konserwacja systemów wentylacyjnych

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy

  • Sumienność, rzetelność i zaangażowanie

  • Świadomość jakości i higieny pracy, przestrzeganie zasad BHP

  • Znajomość języka obcego nie jest wymagana

  • Doświadczenie zawodowe nie jest konieczne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie

  • Możliwość szkoleń i rozwoju

  • Pracę w polskim zespole

  • Zakwaterowanie

  • Odzież ochronną

  • Pracę na stałe (lub z góry określony termin - minimum 12 miesięcy)

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce z oddelegowaniem do Niemiec

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

  • Prywatną Opiekę Medyczną

CLEANROOM

Wiodąca firma działająca od 13 lat na rynkach europejskich w branży wentylacyjno-higienicznej. W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy nabór do pracy w Niemczech.

Przewiń do profilu firmy