Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działów magazynu i logistyki

PRINTXL Sp. z o.o.

Jana Czochralskiego 6

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów

  • Rejestrowanie towarów na magazynie

  • Obsługa załadunków przewoźników

  • Odbiór zamówień od dostawców samochodem służbowym

  • Efektywna kontrola obsługi wysyłek do klienta

Nasze wymagania

  • Samodzielność

  • Dokładność i sumienność

  • Otwartość, komunikatywność i zaangażowanie w pracę

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wypłaty zawsze na czas

  • Serię dobrze przygotowanych szkoleń, które pomogą Ci poznać temat od podszewki

  • Pracę w zróżnicowanym zespole- poznasz wielu ciekawych ludzi

PrintXL- firma ambitna, wyróżniająca się na tle konkurentów i ceniąca dobrą atmosferę wśród całego Zespołu. Zajmujemy się produkcją wielkoformatowych reklam m.in. takich jak banery, ścianki, namioty czy roll-upy. Nasze produkty trafiają do klientów w Polsce oraz na rynki Europy Zachodniej. Obecnie podnosimy poprzeczkę i stoimy przed wyzwaniem powiększenia grona zadowolonych Pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Nie zwlekaj! Czekamy aby Cię poznać!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.