Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działu Administracji

Apteka Słoneczna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia, telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Klientów biura

  • Organizacja pracy sekretariatu

  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji

  • Bieżące wsparcie administracyjne dla pracowników firmy

  • Dbanie o wizerunek

  • Publikacja ogłoszeń o pracę w Internecie

  • Prowadzenie zestawień

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Przyjmowanie i obsługa gości biura

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, komunikatywność i otwartość

  • Zdolności organizacyjne

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (pakiet MS Office)

  • Sumienność, rzetelność, dokładność i terminowość

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stałe godziny pracy, wolne weekendy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju

Apteka słoneczna to prężnie rozwijająca się polska sieć aptek. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat, w tym czasie otworzyliśmy 200 aptek i zatrudniamy około 3000 farmaceutów. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełne zadowolenie pacjenta.

Przewiń do profilu firmy