Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do Działu Administracyjno-Technicznego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO - WŁASNOŚCIOWA "POPOWICE"

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Popowice" poszukuje pracownika z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie eksploatacyjnej obsługi nieruchomości  - prowadzenie i nadzór bieżącej konserwacji nieruchomości, utrzymania czystości i bezpieczeństwa na nieruchomości i terenie przyległym, organizacja usuwania awarii i prowadzenie związanej z tym dokumentacji i rozliczeń prowadzenie dokumentacji dotyczącej administrowanych nieruchomości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • kontakt z mieszkańcami – zapewnienie wyczerpujących informacji związanej ze stanem realizacji
  • zgłaszanych usterek oraz rozliczeń mediów dla poszczególnych lokali

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne branżowe
  • znajomość funkcjonowanie spółdzielni mieszkaniowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu METIS, DOM-5
  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętności komunikacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy :

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynki
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny pracy
  • przyjazne środowisko

Aplikacje (CV ze zdjęciem) wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym prosimy kierować drogą elektroniczną.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: http://www.smpopowice.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realiz; procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.