Oferta pracy

Pracownik do działu BHP - Aleksandrów Łódzki

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Aleksandrów Łódzki, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
  • pracodawca nie wymaga CV

Jesteś ambitny? Chcesz zrobić krok milowy w swojej karierze? Czekamy na Ciebie!

Nasz klient to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów produkcyjnych w Polsce i Europie.
Międzynarodowy sukces oparty jest nie tylko na najnowszych technologiach i nowoczesnym parku maszynowym, ale przede wszystkim na zgranym zespole. Dołącz do nas!

Pracownik do działu BHP - Aleksandrów ŁódzkiNumer ref.: BHP/LK/LDZ/2021/07

Poszukujemy:

  • Absolwenta/ki lub studenta/ki 4-5 roku studiów kierunkowych z zakresu BHP (lub ochrony środowiska)

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Praca od poniedziałku do piątku - jedna zmiana

Wymagania:

  • Znajomość wymagań prawa pracy w szczególności z zakresu BHP.
  • Mile widziana znajomość wymagań systemów zarządzania BHP oraz zagadnień ergonomii pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, organizacji pracy własnej, przygotowywania i prowadzenia szkoleń.
  • Komunikatywność i otwartość

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w projektach wpływających na poprawę bezpieczeństwa i warunków pracy
  • Wspomaganie Działu BHP przy wdrażaniu systemu zarządzania BHP wg. ISO 45001
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP oraz nadzorowanie dokumentacji BHP po szkoleniach.
  • Udział w tworzeniu dokumentacji z zakresu BHP tj: postępowania powypadkowe, oceny ryzyka, instrukcje itp.
  • Bieżące doradztwo w zakresie BHP.
  • Wspomaganie codziennej pracy działu BHP, przygotowywanie raportów, analiz z zakresu BHP.

Za Twoją pracę zapewnimy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową przez Adecco Poland i pracę na rzecz firmy, która stymuluje transformację przemysłu i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony
  • Możliwość przejęcia przez naszego Klienta
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego (OK System)
  • Benefity pozapłacowe: platforma zniżkowa Adecco+ Club
POLEĆ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV
klikając w przycisk aplikowania.
Uwaga: W ciągu 48 h od złożenia CV wyślemy email z informacją dotyczącą rekrutacji (prosimy sprawdzać spam lub inne zakładki).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne