Oferta pracy

Pracownik do działu bhp i ppoż.

Aliplast Sp. z o. o. O firmie

  • Lublin

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista

Aliplast jest wiodącym producentem systemów i komponentów aluminiowych, wykorzystywanych głównie w sektorze stolarki okiennej i drzwiowej. Od ponad 15 lat działamy prężnie na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Firma posiada 8 oddziałów (fabryk) na całym świecie i zatrudnia ponad 4000 osób. Polska siedziba ulokowana jest w Lublinie, gdzie zespół liczy ponad 500 pracowników i wciąż się rozrasta.

Obecnie szukamy:

Opis stanowiska:

  • wydawanie środków ochrony indywidualnej oraz odzieży i obuwia roboczego,
  • organizacja szkoleń dodatkowych dla pracowników oraz nadzór nad ich terminowością,
  • nadzór nad dokumentacją oraz tworzenie rejestrów pracowników,
  • prace pomocnicze w dziale bhp (tworzenie dokumentacji, rejestrów, materiałów dodatkowych)

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny bhp i ppoż.
  • samodzielności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia inspektora bhp i ppoż. mile widziane,

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia z dziedziny bhp i ppoż.
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • komfortowe miejsce pracy

Aplikacje (tylko CV) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aliplast Sp. z o. o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aliplast Sp. z o. o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy