Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do działu exportu

  • Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skupiamy pasjonatów kochających ludzi i modę.

    Zapraszamy Cię do współpracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska

    Obowiązki:

    • Współpraca z klientami biznesowymi.
    • Obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych.
    • Wprowadzanie danych do systemu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagania:

    • Komunikatywność.
    • Znajomość języka rosyjskiego.
    • Umiejętność efektywnej organizacji pracy.
    • Samodzielność oraz skuteczność w działaniu.
    • Umiejętność analitycznego myślenia.
    • Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel).

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
    • Karta multisport.
    • Ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie.
    • Możliwość wyjazdów zagranicznych oraz rozwoju zawodowego.