Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działu Handlowego

MPM AGD S.A.

  • Brzozowa 3, Milanówek
    Milanówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Brzozowa 3

Milanówek

Twój zakres obowiązków

  • Fakturowanie zamówień od klientów

  • Wykonywanie korekt faktur sprzedażowych

  • Uzgadnianie terminów dostaw z odbiorcami

  • Współpraca z działem logistyki w zakresie koordynacji dostaw

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentów handlowych i logistycznych

Nasze wymagania

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne z klientami

  • Doświadczenie w zakresie fakturowania

  • Znajomość obsługi programów : Excel, Word

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, dociekliwość, odpowiedzialność

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość systemu, CDN XL będzie zaletą

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart Multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.

  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.