Oferta pracy

Pracownik do działu kadr i płac

Cukiernia Sowa Sp. J.O firmie

Cukiernia Sowa Sp. J.

Księdza Józefa Schulza 3

Bydgoszcz

Cukiernia Sowa sp.j. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym, gastronomicznym i hotelarskim. W zakładzie produkcyjnym oraz w niespełna 40 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Cukiernia Sowa Sp. J. z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,
  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,
  • czynny udział w realizacji zadań związanych z PPK.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych i RODO,
  • wiedza w obszarze naliczania wynagrodzenia z umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • praktyczna znajomość systemów rozliczania czasu pracy (m.in. równoważnego systemu),
  • znajomość programów kadrowo-płacowych, Płatnika, MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wykazywanie inicjatywy w pracy,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem cudzoziemców.

Oferujemy:

pracę w renomowanej firmie
umowę o pracę w pełnym wymiarze

możliwość rozwoju zawodowego
pakiet szkoleń wdrażających

szeroki pakiet socjalny (m.in. pakiet sportowy, bonusy świąteczne)
prywatną opiekę medyczną

atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego
możliwość uczestnictwa w imprezach firmowych

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."
Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy