Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działu kadr i płac

Api Market sp. z o.o.

  • Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy,

  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,

  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy, tworzenie zestawień, statystyk dla potrzeb firmy,

  • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,

  • współpraca z innymi działami firmy,

  • obsługa PPK, współpraca z Komornikami i etc.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac,

  • znajomość programów kadrowo-płacowych, MS Office,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • wykazywanie inicjatywy w pracy.

Mile widziane

  • orzeczenie o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • bony na święta,

  • premia uznaniowa.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku do aplikowania.

Nie odpowiadamy na wiadomości sms.

Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem sieć Api Market Sp z.o o, prowadzi rekrutację na stanowisko:

Pracownik do działu kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy