Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do Działu Księgowego

Centrum TMT Autoryzowany Salon i Serwis Škoda

  • Wrocławska 105, Świdnica
    Świdnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wrocławska 105

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja poprawności faktur zewnętrznych i wewnętrznych pod względem formalno –prawnym i rachunkowym

  • przygotowanie danych do deklaracji podatkowych, Vat-7, Vat-EU

  • księgowanie faktur zakupu i sprzedaży

  • uzgadnianie kont

  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • uzgadnianie rozrachunków należności oraz zobowiązań

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • bieżące dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych oraz analiza kont

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządu

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości

  • dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

  • umiejętność planowania oraz zarządzania czasem

  • skrupulatność, terminowość, samodzielność

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach

Mile widziane

  • znajomość systemu SAGE Symfonia FK

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

Aktualnie do naszej firmy Centrum TMT poszukujemy pracownika do działu księgowego.

Przewiń do profilu firmy