Logo Pracuj.pl

Pracownik do działu Księgowości

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vet-Agro sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja i dekretacja dokumentów finansowo ksiegowych
  • Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu FK
  • Uzgadnianie rejestrów VAT
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełozonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe. W uzasadnionych przypadkach: wysokich kompetencji, dużego doświadczenia- wykształcenie średnie.
  • Doświadczenie co najmniej 5 lat w pracy księgowej, pełna księgowość.
  • Biegła znajomość obsługi co najmniej jednego programu finansowo-księgowego.
  • Biegła znajomość Excela.
  • Cechy osobowościowe: komunikatywność, zaangażowanie, otwartość na nowe rozwiązania informatyczne w tym zdolność do proponowania zmian, wprowadzania zmian i kontroli zmian.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej.
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.
  • Szeroki pakiet socjalny.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vet-Agro sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną. Produkujemy ponad 70 leków i preparatów weterynaryjnych, posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny spełniający najwyższe światowe standardy, a nasze produkty są znane w kraju i zagranicą.

Pracownik do działu Księgowości, Lublin