Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działu obsługi klienta

GERMAPLAN SYSTEM sp. z o.o.O firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie rozmów handlowych,

  • prace biurowe w tym korespondencja mailowa z kontrahentami,

  • analiza potrzeb i oczekiwań klienta, celem skonfigurowania najlepszych rozwiązań,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność,

  • wielozadaniowość,

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu,

  • elastyczność,

  • dobra organizacja pracy,

  • zmysł techniczny,

  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację będzie atutem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • umowę bez okresu próbnego na pełny etat,

  • profesjonalne wdrożenie, tak długo, jak tego potrzebujesz,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w dobrej atmosferze.

GERMAPLAN SYSTEM sp. z o.o.

Germaplan to przedsiębiorstwo o specjalistycznym profilu, działąjące na rynku od 1999 roku. Firma dostarcza kompleksowych rozwiązań i usług technicznych w zakresie systemów ogrodzeniowych oraz automatyki.

Przewiń do profilu firmy