Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do Działu Obsługi Klienta

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 03.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Marat Sp. z o.o, z siedzibą w Rybniku,
    poszukuje pracownika

    do Działu Obsługi Klienta (praca stacjonarna)
    Miejsce pracy: Rybnik

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, firma istnieje od 1991 r. i wciąż się rozwija rozszerzając swoją działalność,
    • możliwość specjalistycznych szkoleń, rozwój zawodowy,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • dofinansowanie do kart Multisport,
    • pakiet medyczny,
    • elastyczny czas pracy od 7:00 do 16:00.

    Opis stanowiska pracy:

    • zapewnienie prawidłowej, fachowej obsługi klienta pod względem realizacji zamówień (przygotowywanie ofert na podstawie otrzymanych zapytań),
    • przygotowywanie dokumentów związanych z importem i eksportem towarów,
    • obsługa klienta detalicznego, na miejscu w firmie,
    • praca na miejscu w siedzibie firmy.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie – techniczne,
    • dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excela,
    • preferowane doświadczenie w pracy z klientem w firmach o pokrewnym profilu działalności jak w spółkach Grupy Marat,
    • samodzielność w organizacji pracy,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość programu CDN XL będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem.

    Zachęcamy do składania swoich CV osoby z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności.

    Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
    „MARAT ” Sp. z o.o.,
    ul. Brzezińska 8a
    44-203 Rybnik z dopiskiem „DOK”

    lub za pomocą przycisku aplikowania w tytule wpisując „DOK”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko  przez MARAT Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." (wymagane)
    "Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dotyczącą zmian RODO " (wymagane)
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez MARAT Sp. z o.o.”