Oferta pracy

Pracownik do Działu Promocji

Akademia Morska w SzczecinieO firmie

Akademia Morska w Szczecinie

Wały Chrobrego 1

Szczecin

poszukuje kandydata do pracy:

Pracownika do Działu Promocji

Zadania:

  • inicjowanie działań promujących Uczelnię,
  • dbanie o właściwy wizerunek Uczelni,
  • współpraca z pracownikami i studentami Uczelni w zakresie działań promocyjnych,
  • współpraca ze szkołami i innymi placówkami w celach promocyjnych,
  • organizacja i koordynacja działań związanych z udziałem Uczelni w targach edukacyjnych, wyjazdach promocyjnych i innych imprezach,
  • wyszukiwanie, zamawianie, rozliczanie zakupu gadżetów oraz narzędzi reklamowych
  • ewidencja dokumentacji związanej z promocją,
  • przygotowanie dokumentacji związanej z działalnością Działu Promocji,
  • rozliczanie działań promocyjnych,
  • obsługa dokumentów przychodzących i wychodzących w Dziale Promocji,
  • komunikacja z kontrahentami,
  • terminowe rozliczanie dokumentów księgowych dotyczących Działu w trybie ustawy PZP,
  • przedstawianie stosownych wniosków i inicjatyw,
  • przygotowywanie raportów zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • podstawowa znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych i finansów publicznych
  • aktywne podejście do pracy, zaangażowanie i kreatywność,
  • własna inicjatywa,
  • sumienność, samodzielność w działaniu oraz komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • otwarte i przyjazne środowisko pracy,
  • dodatkowe benefity: pakiet socjalny, dopłaty do wypoczynku, premie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole.

Proszę określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (Polityka prywatności) znajduje się na stronie internetowej Akademii Morskiej w Szczecinie www.am.szczecin.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy