Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do działu współpracy międzynarodowej

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna realizowanych projektów (udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, prowadzenie dokumentacji projektów, przygotowywanie sprawozdań i wniosków o płatność, bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi UMB, opisywanie dokumentów księgowych, bieżąca współpraca z wykonawcami zewnętrznymi, nadzór nad realizacją umów zawieranych przez Dział, w tym umów z wykonawcami zewnętrznymi),

  • Prowadzenie spraw związanych z instytucjonalną współpracą międzynarodową Uczelni (współpraca z instytucjami rządowymi, innymi uczelniami, organizacjami międzynarodowymi, ambasadami itp.),

  • Uczestnictwo w wydarzeniach krajowych i zagranicznych,

  • Realizacja pozostałych działań związanych z funkcjonowaniem Działu.

Nasze wymagania

Wymagania niezbędne:

a) wykształcenie – wyższe (preferowane wyższe magisterskie),

b) bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2 lub wyższy), mile widziana znajomość drugiego języka obcego,

c) co najmniej roczne doświadczenie w pracy związanej z realizacją projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, np. funduszy unijnych i / lub co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku pracy związanym ze współpracą międzynarodową,

d) biegła umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point) ,

e) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Od kandydata/kandydatki oczekuje się:

a) komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

b) samodzielności, dokładności, skrupulatności, terminowości,

c) bardzo dobrej organizacji pracy oraz dyscypliny w przestrzeganiu procedur,

d) mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w szkole wyższej,

e) gotowości do wyjazdów służbowych,

f) nienagannej postawy etycznej.

To oferujemy

  • Rodzaj umowy – umowa o pracę

  • Wymiar czasu pracy – zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Zatrudnienie od: grudzień 2021 / styczeń 2022

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,

  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,

  • kopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe,

  • mile widziane kopie referencji od poprzednich pracodawców,

  • oświadczenie o niekaralności i pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji aktualnej rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1 a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.).

Sposób aplikowania:

Termin składania aplikacji: do dnia 25 października 2021 r.

Aplikacje należy przesłać pocztą na adres: Uniwersytet w Białymstoku, Dział Współpracy Międzynarodowej, ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok, elektronicznie- klikając w przycisk 'Aplikuj' lub dostarczyć osobiście do Działu Współpracy Międzynarodowej UMB, ul. J. Kilińskiego 1, 15-089 Białystok (prawe skrzydło Pałacu Branickich, pokój 205); tel. 85 686 52 2.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmowy z wybranymi kandydatkami / kandydatami.