Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do działu zakupów

  • Przeźmierowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JM EXIM lider na rynku europejskim z siedzibą firmy w Polsce, specjalizujący się w produkcji jak i eksporcie stolarki otworowej. Od 15 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty i serwis w zakresie okien, ogrodzeń, bram. W związku z ciągłym rozwojem firmy, jak i rozbudową linii produkcyjnej oraz poszerzeniem się grupy odbiorców zagranicznych poszukujemy :

    PRACOWNIKA DO DZIAŁU ZAKUPÓW
    Miejsce pracy: PRZEŹMIEROWO k/Poznania

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • Zakup towarów na potrzeby produkcji (rolety i panele)
    • Kontrola stanów magazynowych, monitorowanie terminowości dostaw
    • Przestrzeganie procedur i reguł dotyczących zakupów
    • Stały kontakt z działem handlowym, produkcji i księgowości
    • Podtrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami

    OCZEKIWANIA:

    • Znajomość branży stolarki otworowej głównie w zakresie rolet i paneli
    • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
    • Komunikatywność
    • Systematyczność i zaangażowanie w pracę
    • Mile widziana znajomość języka francuskiego
    • Znajomość programu SYMFONIA będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Umowa o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Praca w młodym zespole
    • Miła atmosfera

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

    Mile widziane dołączenie referencji z poprzednich miejsc pracy.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r., Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.