Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do Działu Zatrudnienia

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BYDGOSZCZYO firmie

WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BYDGOSZCZY

Księdza Ryszarda Markwarta 7

Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa pracowników WSPR (umowy o pracę, umowy zlecenia, wolontariat współpracy);
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej w szczególności : dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, umów cywilnoprawnych, zaświadczeń o zatrudnieniu;
  • prowadzenie akt osobowych;
  • rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji;
  • realizacja zgłoszeń do ZUS, GUS, PFRON, PPK;
  • kierowanie pracowników na badania medycyny pracy i nadzór nad ich realizacją;
  • przygotowywanie zestawień i raportów z zakresu kadr;
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce;
  • kontakt z pracownikami w zakresie kadr, wyjaśnianie niejasności, pomoc w rozwiązywaniu problemów;

Wymogi:

  • min. średnie wykształcenie kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji kadrowej
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • praktyczna znajomość prawa pracy oraz zagadnień z zakresu administracji personalnej,
  • doświadczenie w pracy w obszarze kadr  w jednostce medycznej będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań;
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły;
  • zdolność pracy pod presją czasu w szczególności pod koniec i na początku miesiąca;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • komunikatywności i otwartości w kontaktach z innymi pracownikami.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze etatu, jednozmianową.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 09.04.2021 r.

Ogłoszenie archiwalne