Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do Działu Zatrudnienia i Płac

CEMENTOWNIA ODRA S.A.

4 5005 800 brutto / mies.
  • Budowlanych 9, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Budowlanych 9

Opole

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,

  • obsługa programu kadrowo-płacowego,

  • przygotowywanie listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń ( umowy o pracę, umowy cywilnoprawne),

  • naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego,

  • obsługa programu PŁATNIK oraz PPK w pełnym zakresie,

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowników i zwolnień lekarskich,

  • przygotowywanie wymaganych przepisami dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,

  • współpraca z urzędami, ZUS, kancelariami komorniczymi oraz innymi instytucjami w sprawach pracowniczych,

  • bieżące monitorowanie i adaptowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,

  • znajomość programu PŁATNIK w pełnym zakresie,

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń,

  • umiejętność rocznego rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • skrupulatność, staranność, dobra organizacja pracy, asertywność i inicjatywa w pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • satysfakcjonującą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • godziny pracy od 7.00 do 15.00.