Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik do kontroli produkcji betonu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych BOSTA-BETON Sp. z o.o. to liczący się producent betonu w Polsce. Posiada zakłady produkcyjne w wielu miastach w Polsce.

    W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:
    PRACOWNIK DO KONTROLI PRODUKCJI BETONU
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref. LAB/GD/07/2018

    Zakres obowiązków

    • kontrola jakości surowców
    • pobieranie próbek mieszanki betonowej
    • wykonanie badań betonu, wyznaczonych w planie kontroli i udokumentowanie wyników
    • nadzór nad sprzętem laboratoryjnym (ważność legalizacji, sprawność)
    • doradztwo i wspieranie dla Kierownika Wytwórni, Operatora Węzła, Kierowcy Betonowozu, Operatora Pompy
    • wyjazdy na teren realizowanych budów

    Wymagania

    • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane budowlane,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne,
    • obsługa komputera (Word, Excel),
    • prawo jazdy kat. B (czynne),
    • dyspozycyjność,
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • odpowiedzialność.

    Oferujemy

    • stabilną pracę w firmie o bardzo dobrej renomie
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjny system premiowy
    • możliwość rozwoju
    Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    W temacie listu elektronicznego prosimy umieścić numer referencyjny.

    Jednocześnie prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.