Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do koordynowania magazynem

PHU BOWI Eugeniusz Borówka

  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad sprawnym działaniem magazynu

  • organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników

  • nadzór nad dokumentacją magazynową

  • kontrola zgodności stanów magazynowych z programem magazynowym firmy

  • nadzór nad dostawami do magazynu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • znajomość systemu Microsoft Office (min. programu Excel)

  • pewne i stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane

  • umiejętność poruszania się wózkami widłowymi

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pensję

  • stabilne zatrudnienie

  • wolne weekendy oraz jedną zmianę pracy od 8:00 do 16:00

PHU BOWI www.bowi.com.pl jest dostawcą artykułów oświetlenia LED oraz artykułów elektrotechnicznych. Oferujemy szeroki wybór lamp LED do oświetlenia domowego i przemysłowego. Mamy wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o światło LED i akcesoria z nim związane. Nasi projektanci świetlenia LED i wyspecjalizowana obsługa pomogą dobrać odpowiednie światło LED pod konkretną inwestycję, biorąc pod uwagę barwę i moc świecenia oraz inne paramenty oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy

Podsumowując, jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia, czujesz, że to praca dla Ciebie, to zapraszam Cię do złożenia aplikacji, a ja skontaktuję się z Tobą w celu umówienia się na rozmowę wstępną.