Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.

Pracownik do Magazynu Ogólnego Szpitala

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.O firmie

  • Puszczykowo

    Puszczykowo, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • planowanie procesem zakupowym

  • analiza warunków handlowych, negocjowanie cen i terminów dostaw

  • koordynacja i kontrola dostaw, odpowiedzialność za terminowe realizowanie zamówień

  • badanie rynku z zakresie najkorzystniejszych ofert (prowadzenie postępowań ofertowych)

  • utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami

  • sporządzanie analiz dotyczących ofert i zakupów

  • przyjmowanie towarów

  • kontrola ilościowa przyjętych towarów

  • właściwe składowanie i postępowanie z towarem w magazynie

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • odpowiedzialność za prowadzenie procesu wydawania asortymentu magazynowego na jednostki organizacyjne Szpitala

  • prowadzenie inwentaryzacji rocznej magazynowej zgodnie z uregulowaniami wewnętrznymi Szpitala

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • umiejętność organizowania i planowania pracy oraz utrzymanie samodyscypliny w zleconych zadaniach,

  • umiejętność pracy w zespole i budowania dobrych relacji,

  • zdolności analityczne, terminowość, rzetelność,

  • znajomość MS Office w szczególności MS Excel,

  • znajomość systemu Symfonia Handel ERP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. karty multisport, OK System

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne