Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do magazynu

PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK SPÓŁKA AKCYJNA

Generała Józefa Dwernickiego 52

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Praca na magazynie w firmie poligraficznej

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie, rzetelność oraz dyscyplina pracy

  • Gotowość uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Podstawy obsługi komputera

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie branży poligraficznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • Opieka medyczna w ciągu dnia

PACK DRUK POLIGRAFIA Uszok & Uszok S.A. to lider w produkcji opakowań z kartonu litego i mikrofali.

Przewiń do profilu firmy