Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu z językiem niemieckim

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.O firmie

  • Taneczna 82, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.

Taneczna 82

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa internetowej strony firmowej

  • Realizacja działań SEO i SEM

  • Obsługa Mediów Społecznościowych

  • Korekta tłumaczeń z języka niemieckiego

  • Korekty językowe w materiałach marketingowych

  • Obsługa bazy danych

  • Udział w działaniach marketingowych działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie informatyczne/marketingowe.

  • Znajomość niemieckiego- korekta tłumaczeń

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze narzędzi SEO, np. Search Console, Google Analytics.

  • Podstawowa wiedza w zakresie linkbuildingu.

  • Doskonałe zdolności organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w znanej firmie z branży technicznej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w tym nagrody kwartalne.

  • Pakiet rekreacyjno-sportowy.

  • Opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • jeden krótszy dzień pracy

Etapy rekrutacji
1

analiza przesłanych CV

2

spotkanie z bezpośrednim przełożonym

3

drugie spotkanie w siedzibie Spółki – wybór ostateczny

KAESER KOMPRESSOREN jest producentem urządzeń do wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza; oferujemy m.in. sprężarki, dmuchawy, pompy próżniowe, osuszacze i filtry sprężonego powietrza. Odbiorcami naszych produktów są duże zakłady przemysłowe począwszy od hut czy stoczni, poprzez zakłady przetwórstwa owocowo-warzywnego czy oczyszczalnie ścieków aż po zakłady rzemieślnicze czy warsztaty samochodowe lub naprawy opon.

Przewiń do profilu firmy

Informacje

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji do dnia 23.12.2020 r.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy