Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik do obsługi biura

Wisat Sp. z.o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zamówień B2B, fakturowanie

  • Współpraca z magazynem

  • Przygotowywanie i składanie zamówień u zagranicznych dostawców (import)

  • Codzienna korespondencja i kontakt z zagranicznymi dostawcami

  • Przyjmowanie i rozliczanie dostaw

  • Monitorowanie dostaw pod kątem terminowości

  • Przygotowywanie ofert

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych dotyczących produktów z portfolio firmy

  • Przygotowywanie zestawień danych na potrzeby firmy

  • Obsługa telefonu i korespondencji mailowej

  • Współpraca ze spedycjami, zamawianie transportów kurierskich i paletowych, monitorowanie stawek

  • Współpraca z księgowością, przygotowywanie dokumentów do księgowości

  • Ewidencja dokumentacji firmowej

  • Ewidencja delegacji

  • Monitorowanie poziomu zapasów magazynowych

  • Rejestr i obsługa reklamacji przychodzących i wychodzących

  • Tłumaczenia dokumentów, pism, ofert

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Doświadczenie z programami fakturującymi, znajomość RAKS będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Umiejętność efektywnego i sprawnego wyszukiwania danych

  • Dobra organizacja pracy

  • Dokładność i skrupulatność

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 16:30

  • Dogodną lokalizację biura (5 min od stacji metra STARE BIELANY)

  • Pracę w niewielkiej, rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Brak dress codu